AGE Enerji Facebook AGE Enerji LI Ucuz Elektrik AGE Enerji Ucuz Elektrik AGE Enerji
09.02.2021
YENİ DÖNEM FATURA KESİM YÖNTEMİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU !!!
Değerli Müşterilerimiz,

FATURA KESİMLERİNDE AKTİF ENERJİ BİRİM FİYATINIZIN HESAPLAMASINDA KULLANILAN YEKDEM KALEMİ, 12.02.2021 TARİHİNDEN İTİBAREN ÖN UZLAŞTIRMA TARAFINDAN AÇIKLANAN DEĞER ÜZERİNDEN DİKKATE ALINARAK, FATURALARINIZ OLUŞTURULACAKTIR.

OLUŞABİLECEK FARKLAR BİR SONRAKİ FATURA DÖNEMİNDE BİRİM FİYATINIZDAN MAHSUP EDİLECEKTİR. SÜRDÜREBİLİR ELEKTRİK ENERJİSİ TEDARİĞİ İÇİN UYGULANACAK YENİ SİSTEMİMİZİN TÜM DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BİLGİLERİNE SUNARIZ.

Saygılarımızla,
Age Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.
30.11.2018
Değerli Müşterilerimiz,

Age Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş. olarak Sizlerin enerji tedariğini karşılamaktayız.

Hizmet kalitemizin sürdürülebilirliği adına Kasım 2018 fatura döneminden itibaren mevcut koşulları güncelliğini yitirmiş bazı müşterilerimizin, birim fiyatları ile ilgili katsayı oranlarında ve/veya hesaplama yöntemlerinde değişikliğe gidilmiştir.

Söz konusu değişikliği Siz değerli abonelerimizin bilgilerine arz ederiz. Size özel detaylı bilgilendirme için cağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Age Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.
05.06.2018
Değerli Müşterilerimiz,

Tarafınızla imzalanan Elektrik Enerjisi Satış Sözleşmesi kapsamında elektrik enerjinizin AGE Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş olarak tarafımızdan tedarik edildiği malumunuzdur.

30.05.2018 tarihli 30436 sayılı Elektrik Piyasası Tüketici Hizmetleri Yönetmeliği Resmi Gazete' de yayımlanmış ve yürürlüğe girmiştir. İlgili yönetmeliğe göre, aylık 10 000 KWh’ tan daha az tüketim gerçekleştiren müşterilerimize avantajlı ve sürdürebilir hizmet sunma şansımız maalesef ortadan kalkmıştır.

Bu bağlamda söz konusu müşterilerimizin sözleşme şartlarında ve sözleşme sürelerinde değişiklik yapma zorunluluğumuz doğmuştur. İlerleyen günlerde mail, posta ve sms yolu ile tarafınıza bildirim yapılacağını belirtiriz. Detaylı bilgilendirme için 444 3 243 numaralı çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Gereğini bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla,
Age Elektrik Enerjisi Toptan Satış A.Ş.